KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13252093
nr 1325 2093
Oidentifierad konstnär. Marinmotiv. Signerad O Palmer. Olja på duk, 65x99 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:36:00
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr